با درود. پس از خواندن نامه ای که یکی از دوستان، برایم فرستاد و در آن به بیماری مهرانه قائمی اشاره شده بود، فقط به درج خبر این مورد در بالای صفحه سایت اقدام کرده و سایت بدون خبرهای جدید، تقدیمتان شد. دیروز نیز یکی از دوستان، نامه ای فرستاد که پیشنهاد بسیار به جایی ارائه کردند که برایتان درج می گردد:

با عرض سلام و خسته نباشید

نمی دانم با چه زبانی از زحماتی که برای موسیقی اصیل این سرزمین می کشید تشکر کنم.

امروز طبق معمول هر روز به سایت شما آمدم و دیدم شما هم در اقدامی نیک درخواست برای کمک به مهرانه را در سایتتون قرار داده اید. واقعا از این حرکتتون تشکر می کنم و خوشحال هستم که هنرمندی مثل شما همواره به فکر مردم جامعه اش هست.

اما یک پیشنهاد برای کمک به مهرانه به ذهنم رسید که لازم دیدم با شما در میان بگذارم. همانطور که می دانید این روزها کنسرتهای متعدد خیریه در کشور اجرا می شود که عواید آن به موسسات خیریه تعلق می گیرد. می خواستم پیشنهاد کنم از طریق سایت شما طی فراخوانی از گروههای موسیقی دعوت شود تا گروههایی که آمادگی اجرای کنسرت را دارند، کنسرتهایی را برای کمک به مهرانه ترتیب دهند و این کنسرتها از طریق سایت شما و وبلاگهای موجود اعلام گردد تا کمکهای بیشتری برای این دوست عزیز جمع آوری شود.

با تشکر از زحمات شما.

مهرداد

وبلاگ نویس سابق!

در همین جا بنا به پیشنهاد این دوست عزیز، از تمامی گروه های موسیقی که قصد کمک به مهرانه را دارند، خواهشمندیم که با ما تماس گرفته (با آدرس پست الکترونیک سایت) و آمادگی خود را اعلام کنند.

امیدوارم بتوانیم در این راه قدمی مثبت برداریم.

با آرزوی سلامتی برای مهرانه قائمی.

رضا کلانتری

بیست و دوم مهر ماه هشتاد و دو